HaberlerKOBİ HaberlerDoğu Marmara Sanayi Kuruluşları Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu Başladı

Doğu Marmara Sanayi Kuruluşları Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu Başladı

alt

Doğu Marmara Bölgesindeki başarılı sanayi kuruluşlarını ödüllendirmek amacıyla, Kocaeli Sanayi Odası önderliğinde; PwC Türkiye, Doğu Marmara ABİGEM A.Ş., Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, CNN Türk işbirliğinde ve Bolu, Düzce, Sakarya ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odaları koordinasyonu ile “Sanayi Kuruluşları Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu” düzenlenmektedir.

 

 

Organizasyonun amacı, yüksek verimlilikle çalışan, yenilikçiliğe ve çalışanların gelişimine önem veren, finansal olarak başarılı iş sonuçları elde eden, ülkemizin ekonomisine katma değer yaratan, sürdürülebilir bir gelecek için topluma katkı sağlayan sanayi kuruluşlarının belirlenerek, tanınmasını ve ödüllendirilmesini sağlamaktır.

Büyük İşletme ve KOBİ kategorisinde başvuruların olacağı organizasyon; “Verimlilik”, “İstihdam”, “Yenilikçilik ve “Markalaşma”, “Finansal Sonuçlar”, “Dış Ticare”t, “Topluma Katkı ve Çevre”, “Çalışanların Geliştirilmesi ve Bilinçlendirilmesi” 7 adet ana değerlendirme kriterini içermektedir.

Organizasyon kapsamında, oluşturulan anketler aracılığı ile katılımcı kuruluşlardan veriler toplanacak olup, söz konusu veriler PwC Türkiye ve Doğu Marmara ABİGEM uzmanları tarafından değerlendirilecektir.

Bu değerlendirme sonucunda, sektörlerinde başarılı olan kuruluşlar tespit edilecek ve daha sonra belirlenecek bir tarihte, TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katılımları ile düzenlenecek törenle, ödülleri verilecektir.

Başvuru bilgileri ve ayrıntılı bilgi www.kosano.org.tr/sp adresinde mevcuttur. Son başvuru tarihi, 1 Kasım 2013’dür.

 
 • Ana sayfa
 • KOBİ Tanımı
  Şirket İşlemleri
  İzinler
  Vergiler
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik
  Destek ve Teşvikler
  Finansa Erişim
  Kalite ve Belgelendirme
  Dış Tic. Taşımacılık & Lojistik
  İş Geliştirme
  KOBİ'lere Yönelik AB Bilgileri
  Ar-Ge ve İnovasyon
  KOBİ’lere Yararlı Bilgiler
  Bilgi Bankası

  Yasal Uyarı