HaberlerKOBİ Haberler4.Ulusal Verimlilik Kongresi 10-12 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek

4.Ulusal Verimlilik Kongresi 10-12 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek

alt

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından, işletme düzeyinde verimliliğin artırılması, bu alanda başarılı uygulama örneklerinin sunulması amacıyla 10-12 Aralık 2013 tarihleri arasında 4. Ulusal Verimlilik Kongresi düzenlenecektir.

 

 

 

 

Kongrede, verimlilik artırma fırsatlarının değerlendirilerek bu potansiyelin harekete geçirilmesi yönünde güncel bilimsel çalışmaların sonuçlarının paylaşılması, işletme düzeyinde verimlilik artırma yöntemleriyle bu yöntemlerin başarılı uygulama örneklerinin sunulması ve güncel verimlilik politika ve stratejilerinin tartışılarak öneriler geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

4. Ulusal Verimlilik Kongresi üniversiteler, kamu kurum ve kuruluşları, meslek örgütleri, sivil toplum kuruluşları ve iş dünyasından temsilcileri bir araya getirecek. Kongrede verimlilik alanında çeşitli sunumlar yapılacak, paralel oturumlar, panel ve çalıştaylar gibi etkinliklerle -güncel verimlilik konuları, imalat sanayi odağında olmak üzere teknoloji, işgücü, sermaye ve çevre boyutlarıyla bütünsel bir şekilde ele alınacaktır.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

 
 • Ana sayfa
 • KOBİ Tanımı
  Şirket İşlemleri
  İzinler
  Vergiler
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik
  Destek ve Teşvikler
  Finansa Erişim
  Kalite ve Belgelendirme
  Dış Tic. Taşımacılık & Lojistik
  İş Geliştirme
  KOBİ'lere Yönelik AB Bilgileri
  Ar-Ge ve İnovasyon
  KOBİ’lere Yararlı Bilgiler
  Bilgi Bankası

  Yasal Uyarı