HaberlerKOBİ HaberlerGelecek Turizmde - Sürdürülebilir Turizm Destek Fonu Projesi

Gelecek Turizmde - Sürdürülebilir Turizm Destek Fonu Projesi

alt

 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Anadolu Efes işbirliğinde, Sürdürülebilir Turizm Destek Fonu Projesi kapsamında gerçekleştirilecek projelere fon desteği için başvurular başlamıştır.

 

 

 

 

Sürdürülebilir Turizm Destek Fonu’yla, kamu özel sektör işbirliğinde, kalkınma odaklı turizme yönelik uygulamalarının oluşması ve sürdürülebilir turizm proje örneklerinin artması hedeflenmektedir.

Oluşturulan destek fonuyla; yerel ürün geliştirilmesinden, sürdürülebilir yaşam alanları oluşturulmasına, gelir getirici araçlar ve yeni işgücü yaratılmasından yerel alanda kapasite geliştirilmesine kadar geniş bir perspektifteki projelere destek verilecektir.

Seçilen projelere fon desteğinin yanı sıra danışmanlık, iletişim ve eğitim desteği de sağlayacaktır. Ön başvurular 10 Nisan 2013 tarihine kadar devam edecektir. 27 Şubat’tan itibaren başvurular kabul edilmeye başlanmıştır.

Projeye bireysel başvuru kabul edilmemektedir. Türkiye’de kayıtlı olan ve tüzel kişiliğe sahip kar amacı gütmeyen Sivil Toplum Kuruluşları (Sivil toplum örgütleri, odalar, birlikler, kooperatifler, mesleki dernekler, federasyonlar, dernekler, vakıflar dâhil), Üniversiteler ve Araştırma Enstitüleri/Merkezleri başvurabilecektir.

Destek ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

 
 • Ana sayfa
 • KOBİ Tanımı
  Şirket İşlemleri
  İzinler
  Vergiler
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik
  Destek ve Teşvikler
  Finansa Erişim
  Kalite ve Belgelendirme
  Dış Tic. Taşımacılık & Lojistik
  İş Geliştirme
  KOBİ'lere Yönelik AB Bilgileri
  Ar-Ge ve İnovasyon
  KOBİ’lere Yararlı Bilgiler
  Bilgi Bankası

  Yasal Uyarı