HaberlerKOBİ HaberlerDijital Atölye Eğitimlerimize katılın, İşinizi Dijital Fırsatlarla Büyütün

Dijital Atölye Eğitimlerimize katılın, İşinizi Dijital Fırsatlarla Büyütün

alt

Google; herkesin internetten en etkin şekilde faydalanma fırsatına sahip olabilmesi için; Türkiye’ye özel içerikle hazırlanan ve ücretsiz bir eğitim hareketi olan “Dijital Atölye” projesini Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve İŞKUR elbirliği ile hayata geçiriyor. 

 

 

 

Dijital Atölye; yaratıcı fikrini işe dönüştürmek, dijital dünyada kariyer fırsatlarını keşfetmek isteyen Türkiye’deki tüm gençlere, girişimcilere; işlerini dijital fırsatlarla büyütmek isteyen KOBİ’lere açık olacak ve ilham verecek.

Dijital Atölye için tasarlanan online portalde, eğitimler katılmak isteyen herkese açık olacak.  Türkiye’nin her yerinden online olarak da erişilebilen eğitimleri tamamlayanlar, dijital alanda edindikleri bilgi ve becerileri belgeleyen Dijital Atölye yeterlilik sertifikalarına sahip olacak.

Proje kapsamında toplam 9 ilde gençler, üniversite öğrencileri, girişimciler ve KOBİ’lere yönelik yüz yüze eğitimler gerçekleştirilecek. Gidilecek illerde İŞKUR’un devam eden eğitimlerine özel modüller eklenerek, program yaygınlaştırılacak.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

 

 
 • Ana sayfa
 • KOBİ Tanımı
  Şirket İşlemleri
  İzinler
  Vergiler
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik
  Destek ve Teşvikler
  Finansa Erişim
  Kalite ve Belgelendirme
  Dış Tic. Taşımacılık & Lojistik
  İş Geliştirme
  KOBİ'lere Yönelik AB Bilgileri
  Ar-Ge ve İnovasyon
  KOBİ’lere Yararlı Bilgiler
  Bilgi Bankası

  Yasal Uyarı

  Şu an sitede

  Şu anda 32 ziyaretçi çevrimiçi