Japonya Sürdürülebilir Kalkınma için Elektronik Teknolojileri Forumu Bilgilendirme

altSürdürülebilir Büyüme için Japon Teknoloji Forumu

28 Ocak 2015 tarihinde Ankara Swiss Otel'de Japonya Ekonomi, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı ve KOSGEB işbirliğinde “Sürdürülebilir Büyüme için Japon Teknoloji” forumu gerçekleştirilecektir. Foruma Türk ve Japon devlet görevlilerinin yanında Japon firmaları, Türk firmaları ve çok sayıda katılımcının iştirak etmesi beklenmektedir.

 

 

Söz konusu Forum çerçevesinde Çevre ve Afet Yönetimi, Daha Güvenli Şehirler, Tıbbi Sağlık, Sağlıklı Yaşam ve İş Güvenliği konularının işleneceği dört oturum gerçekleştirilecektir. Oturumlara Çevre, Güvenlik, Sağlık ve Medikal Teknolojileri konularında önde gelen Japon firmalarından katılım sağlanacak ve sunumlar gerçekleştirilecektir. Her oturumda Türk Özel Sektörünü temsilen bir konuşmacı ve Bakanlık temsilcilerinin sunumları yer alacaktır.
 
Forum ile aynı zamanlı olarak düzenlenecek olan Sergi’de ise Japon firmaları ile Türk firmaları ikili görüşmeler yapma fırsatı yakalayacaklardır. Foruma katılacak firmaların http://goo.gl/forms/31ImI9Zt6x  linkten ön-kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir.  
 
 • Ana sayfa
 • KOBİ Tanımı
  Şirket İşlemleri
  İzinler
  Vergiler
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik
  Destek ve Teşvikler
  Finansa Erişim
  Kalite ve Belgelendirme
  Dış Tic. Taşımacılık & Lojistik
  İş Geliştirme
  KOBİ'lere Yönelik AB Bilgileri
  Ar-Ge ve İnovasyon
  KOBİ’lere Yararlı Bilgiler
  Bilgi Bankası

  Yasal Uyarı

  Şu an sitede

  Şu anda 80 ziyaretçi çevrimiçi